Väzníky LOGGER

Portfólio prác

Certifikované drevené nosníky

Výroba certifikovaných drevených väzníkov spájaných kovovými styčníkmi s prelisovanými hrotmi na základe projektovej dokumentácie aj podľa zadania zákazníka – garáž, prístrešok, prístavba,...)

Detaily

Väzníkové strechy

Drevené väzníky a väzníkové sústavy vyrobené zo sušeného reziva sú populárnou voľbou pri stavbách striech. Náš tím dokáže navrhnúť, vyrobiť a namontovať prakticky akýkoľvek tvar väzníka. Väzníkové strechy ponúkajú nielen široké architektonické možnosti, sú aj spoľahlivé, bezpečné a trvácne.

Prehľad

Stredisko Väzníky LOGGER podobne ako Píla LOGGER bola výsledkom posunu spoločnosti BOISE s.r.o. v rámci vývoja stavebného trhu a pokrytia dopytu v danom segmente.

Drevené väzníky z certifkovaného sušeného reziva C24 spájané styčníkovými doskami s prelisovanými hrotmi vyrábame v súlade s STN EN 14250:2010 na základe návrhu a statického výpočtu software PAMIR od spoločnosti MITEK Industries, čím vieme zákazníkovi od počiatočného návrhu väzníkového krovu, cenovej kalkulácie následnej výroby až po zaistenie prepravy a samotnej montáže dodať väzníkovú strechu na kľúč.