Píla LOGGER

Portfólio prác

Výroba reziva

Výroba stavebného reziva s prierezom do 200x200mm, 9,5m dĺžky (hranoly, fošne, dosky, laty , iné)

Detaily

PÍLA

Hrubá či jemná práca s drevom a jeho spracovanie patria k stabilným službám nášho portfólia. Možnostiam píly sa venujeme už dlhé roky, za ktoré sa nám podarilo dokonale vyšperkovať prácu nášho tímu.

Prehľad

Stredisko Píla LOGGER vzniklo v máji 2018 ako plynulé rozšírenie činností spoločnosti BOISE s.r.o. v oblasti stavebníctva s cieľom zefektívniť dodávku produktov a služieb svojim odberateľom a byť tak flexibilnejší a komplexnejší partner na trhu stavebného biznisu.

Preto sme sa začali venovať výrobe stavebného reziva ako sú hranoly, fošne, strešné laty, ktoré máme v portfóliu ako základ drevených prvkov popri službách s nimi spojenými, čo viedlo k zaradeniu tesárskych prác do ponuky portfólia. Dnes sme tak schopní počnúc narezaním guľatiny na požadované rozmery, jeho ošetrením, hobľovaním a transportom priamo k vám realizovať novú strechu rodinného domu, prístrešok na auto, altánok v záhrade, prípadne záhradný domček na náradie priamo na kľúč.

Stredisko Píla LOGGER nám umožňuje pílenie do najrozličnejších rozmerov.

Každému stavebnému projektu tak dokážeme dodať produkty presne podľa špecifických potrieb. Výsledné produkty našej píly sú navyše založené na detailoch, kvalite, spoľahlivosti a bezpečnosti.

Detaily

NÁREZOVÉ CENTRUM

Náš moderný strojový park poskytuje obrovské možnosti. Preto je naše nárezové centrum schopné vytvárať formáty tabuľových materiálov OSB, MDF či preglejky presne podľa špecifických predstáv zákazníka.

Po konzultácií sme schopní vyrobiť takmer akýkoľvek druh či tvar výsledného produktu.

Detaily

Drobné drevostavby

Altánky, záhradné domčeky, prístrešky pre automobily a iné drobné drevostavby patria k populárnym produktom z našej výroby.