Penzión Sivý Kameň

Detaily

Penzión

Penzión Sivý Kameň *** je miesto, kde sa na jednom mieste snúbi história s luxusom dnešnej doby. Penzión dostal názov podľa hradu Sivý kameň, ktorý je dominantou malebnej obce Podhradie v ktorej sa náš penzión nachádza.

Penzión sa skladá z dvoch samostatných budov, jednou z nich je zrekonštruovaná stará fara z roku 1830, ktorá má pre znalcov dobrého vína zriadenú vínnu pivnicu v pôvodnej pivničnej časti fary.

Pivnica má vhodnú klímu udržujúcu stabilnú teplotu, ktorá je nevyhnutnou súčasťou takýchto priestorov. Na prízemí tejto budovy majú návštevníci možnosť využiť wellness centrum s jacuzzami, fínskou saunou a relaxačnou miestnosťou. Vzhľadom k citlivej rekonštrukcii tejto budovy majú v sebe tieto priestory historický nádych, pôvodné stropy budované z pálenej tehly vo vás tento pocit ešte umocnia. Poschodie fary využívame pre ubytovanie našich hostí.

Na prízemí v druhej novopostavenej budove nájdete plne klimatizovanú reštauráciu. Tieto priestory sú vhodné pre svadby, rodinné oslavy a jubileá , počítame aj s možnosťou využita týchto priestorov taktiež pri realizácii kongresov a firemných akcií.

Na poschodí predmetnej budovy sa nachádza ubytovacia časť, ktorá je zaujímavá svadobným apartmánom. Ten je pripravený pre novomanželov, ktorý apartmán určite ocenia pre jeho jedinečnosť.

Veríme, že historická atmosféra nášho penziónu  s  kulinárskymi výtvormi našej reštaurácie a jedinečným wellness centrom splnia vaše očakávania. Vstúpte a zažite jedinečnú atmosféru nášho penziónu …