Nárezové centrum – píla, väzníkové strechy, drevostavby

Portfólio prác

Tesárske práce

Jedným z našich stredísk je aj výroba prefabrikovaných drevených väzníkov spolu s výrobou stavebného reziva a s tým je spojená aj táto činnosť Dokážeme realizovať kompletné dodávky striech RD, stavby prístreškov či garáží, drobných drevostavieb

Certifikované drevené nosníky

Výroba certifikovaných drevených väzníkov spájaných kovovými styčníkmi s prelisovanými hrotmi na základe projektovej dokumentácie aj podľa zadania zákazníka – garáž, prístrešok, prístavba,...)

Výroba reziva

Výroba stavebného reziva s prierezom do 200x200mm, 9,5m dĺžky (hranoly, fošne, dosky, laty , iné)

Detaily

Väzníkové strechy

Drevené väzníky a väzníkové sústavy vyrobené zo sušeného reziva sú populárnou voľbou pri stavbách striech. Náš tím dokáže navrhnúť, vyrobiť a namontovať prakticky akýkoľvek tvar väzníka. Väzníkové strechy ponúkajú nielen široké architektonické možnosti, sú aj spoľahlivé, bezpečné a trvácne.

Prehľad

Stredisko Väzníky LOGGER podobne ako Píla LOGGER bola výsledkom posunu spoločnosti BOISE s.r.o. v rámci vývoja stavebného trhu a pokrytia dopytu v danom segmente.

Drevené väzníky z certifkovaného sušeného reziva C24 spájané styčníkovými doskami s prelisovanými hrotmi vyrábame v súlade s STN EN 14250:2010 na základe návrhu a statického výpočtu software PAMIR od spoločnosti MITEK Industries, čím vieme zákazníkovi od počiatočného návrhu väzníkového krovu, cenovej kalkulácie následnej výroby až po zaistenie prepravy a samotnej montáže dodať väzníkovú strechu na kľúč.

Detaily

Nárezové centrum

Náš moderný strojový park poskytuje obrovské možnosti. Preto je naše nárezové centrum schopné vytvárať formáty tabuľových materiálov OSB, MDF či preglejky presne podľa špecifických predstáv zákazníka.

Po konzultácií sme schopní vyrobiť takmer akýkoľvek druh či tvar výsledného produktu.

Detaily

Píla

Hrubá či jemná práca s drevom a jeho spracovanie patria k stabilným službám nášho portfólia.

Možnostiam píly sa venujeme už dlhé roky, za ktoré sa nám podarilo dokonale vyšperkovať prácu nášho tímu.

Prehľad

Stredisko Píla LOGGER vzniklo v máji 2018 ako plynulé rozšírenie činností spoločnosti BOISE s.r.o. v oblasti stavebníctva s cieľom zefektívniť dodávku produktov a služieb svojim odberateľom a byť tak flexibilnejší a komplexnejší partner na trhu stavebného biznisu.

Preto sme sa začali venovať výrobe stavebného reziva ako sú hranoly, fošne, strešné laty, ktoré máme v portfóliu ako základ drevených prvkov popri službách s nimi spojenými, čo viedlo k zaradeniu tesárskych prác do ponuky portfólia. Dnes sme tak schopní počnúc narezaním guľatiny na požadované rozmery, jeho ošetrením, hobľovaním a transportom priamo k vám realizovať novú strechu rodinného domu, prístrešok na auto, altánok v záhrade, prípadne záhradný domček na náradie priamo na kľúč.

Stredisko Píla LOGGER nám umožňuje pílenie do najrozličnejších rozmerov.

Každému stavebnému projektu tak dokážeme dodať produkty presne podľa špecifických potrieb. Výsledné produkty našej píly sú navyše založené na detailoch, kvalite, spoľahlivosti a bezpečnosti.

Detaily

Drobné drevostavby

Altánky, záhradné domčeky, prístrešky pre automobily a iné drobné drevostavby patria k populárnym produktom z našej výroby.